osobní bylinná směs na podporu záměru

DSCN4907

Nabrat hrst bylin, promnout mezi prsty, přičichnout. Barvy a tvary, vůně. Zalít horkou vodou a pozorovat rozvíjející se rostliny. Za pár minut už sedět s hrníčkem v ruce, naladěná na svůj záměr. Přítomná.

Namíchám vám směs bylin přesně podle vašich potřeb.

Vy mi popíšete svůj záměr, své pocity, strachy, touhy, já vám pak připravím směs, která vám pomůže naladit se, usadit v přítomném okamžiku a tvořit svůj život, vztahy, podnikání podle vašich představ. Nebo podpořit sounáležitost na ženském kruhu či naladění při rituálu.

Směs lze  také objednat jako originální dárek, jedinečný a osobní – na základě konzultace nebo dotazníku vytvořím směs pro osobu, kterou chcete obdarovat 🙂

DSCN4933

Osobní bylinná směs jako dárek? Ráda vám vyrobím dárkový poukaz podle Vašeho přání …

Jak to probíhá?

Nejdříve se spolu spojíme a ujasníme vaše požadavky, poté vám navrhnu a namíchám směs bylin. Ty můžete využít jak na nálev (čaj), tak také k vykuřování nebo napářce (pokud mi o tom předem povíte).

Směs na míru obsahuje:

  • konzultaci telefonicky, online – délka konzultace je cca 20 – 30 minut, nebo prostřednictvím dotazníku (pokud je Vám tato fomra příjemnější)
  • 30 g vaší originální směsi bylin (cca 15 dávek)
  • dárek, který mi pro Vás přijde příhodný – nejčastěji je to osobní originální parfém 🙂

Cena služby je 990Kč.

Chcete si domluvit termín konzultace? Napište mi …

IMG_20210304_223311

Všechny byliny jsou vlastnoručně sbírané v čisté přírodě, s láskou a pokorou sušené a zpracované.

Byliny nás dokáží dokonale spojovat s materiálním světem. Jsou perfektním vyjádřením záměru ve hmotě a mohou i nám pomoci být s naším záměrem v kontaktu. Podpoří soustředění, naladění, focus, působí ale i na nehmotné úrovni svými účinky na psychiku a magickými schopnostmi.

IMG_20211101_124427

Naprostá péče a spokojenost. Vůně boží. Dělám si čaj do osobní konvičky cca 900 ml a dávám dvě čajové (dřevěné lžičky). Vůně i chuť jsou skvělé a efekt je uzemnující a vtahuje mne to do sebe.

Sabina

Vůně! Ale úplně luxusní, nádherná, dokonalá! Měla jsem v tom balíčku strčený nos celou cestu ze zásilkovny domů. 😀

Lucie

Je prostě… je dokonalá, je moje. Vůbec nechápu, jak jsi to mohla takhle udělat. Nechápu, ale je to 100% správně a správněji to být nemůže.

Ty bylinky voní jako místo v čase a prostoru, kde je láska, bezpečí, harmonie. Týjo, já se úplně dojímám teď. Ale je to vážně tak. Jsi prostě úžasná, jak jsi tohle dokázala načíst a namíchat

Lucie