Kdo jsme

Naším snem je rozšířit lehkost života s bylinkami do každodennosti co nejvíce lidem. Svět bude veselejší, když se radost bylinek kolem nás vetká do lidských životů.

Věříme, že říše bylin, jedlých, léčivých i magických, je otevřena každému, kdo je ochoten jí otevřít své srdce a svůj život. Proto tvoříme pro vás a pro Život a Lásku.

Vydejme se společně znovu objevovat, co nám okolní nádherná příroda poskytuje, naučme se si s její pomocí navrátit sílu a chuť tvořit krásnější svět  …

Kristyna

Kristýna Marvanová

Jsem bylinkářka, máma tří dětí, milovnice přírodních zahrad, skautská vedoucí, projektantka.

Vystudovala jsem ochranu a tvorbu životního prostředí na přírodovědecké fakultě, nějakou dobu lektorovala ekologické výukové programy pro děti a působila jako projektantka krajinné zeleně.

Bylinky mě doprovází už od dětství, kdy jsme s babičkou chodily po valašských pasekách a já se nechávala zasvěcovat. Pak na dlouho převládl „vědecký“ postoj – studium, knihy a málo praxe. Vše se změnilo s příchodem dětí.

Tak mám teď doma tři velké malé učitele a důvěru v sebe, odvahu nechat se vést Životem a žít své dary a talenty.

259461601_853328935339675_6753794328438715464_n2

Věra Jenyšová

Příroda je moje radost a tak se snažím naslouchat, vnímat ji a hlavně sebe i celý vesmír kolem nás. Někdy to jde lépe, někdy obtížněji…asi to znáte.

Bylinky a babičky 🙂 Ano , u mě také to byla moje babička, která sebe i všechny léčila mastmi a čaji a také vřelostí srdce, které uzdravuje vše.

Mám děti, které mi pomáhají najít tu mou cestu a které na mně opravdu  nenechají ani nit suchou-což v mém okolí nikdo a je to velká škola života…to by bylo nadlouho. 

Na této pouti mám pomocníky, v podobě bylin, stromů, kamenů a zvířat…